برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

3710

ثبت نام بنز۱۹۲۴ باری و بنز۲۶۲۴ کمپرس ایرانخودرو دیزل ،آذر ماه۱۴۰۱

تاریخ خبر

ثبت نام بنز 1924باری و ثبت نام بنز 2624کمپرس ایرانخودرو،‌ آذرماه۱۴۰۱

شرکت ایرانخودرو دیزل به تازگی اعلام کرد که طرح ثبت نام بنز 1924 و ثبت نام بنز 2624 در نسخه باری و کمپرس از روز سه شنبه مورخ 1401/09/15 رأس ساعت 10 صبح آغاز می گردد.

 

ثبت نام بنز‌1924 و بنز‌2624 ایرانخودرو

ثبت نام کامیون های ایرانخودرو حدودا هر ماه یک بار توسط ایرانخودرو دیزل برگزار می‌شود که با قیمت و پرداخت دو مرحله‌ای انجام می‌شود. قیمت بنز 1924 حدود ۱.۸۶۰.۰۰۰.۰۰۰ است. قیمت بنز 2624 حدود ۲.۵۲۷.۰۰۰.۰۰۰ است.

پیش پرداخت اول بنز۱۹۲۴ در زمان ثبت نام ۹۸۰ میلیون پیش پرداخت ابتدایی بنز۲۶۲۴ در زمان ثبت نام حدود ۱.۵۰۰ لازم است.

قیمت کامیون بنز۱۹۲۴ باری در بازار حدود ۲۳۰۰ و قیمت بنز۲۶۲۴ کمپرس حدود ۳.۲۰۰ است.

این دو مدل کامیون از معدود تعداد کامیون‌های باری تولید شده توسط ایران هستند که کاربرد گسترده‌ای در پروژه‌های سنگین، معادن و حمل و نقل های ایران دارند.

کامیون بنز 1924 با قدرت موتور ۲۴۰ اسب بخار ساخت ایران است که دارای استاندارد آلایندگی یورو۴ و دارای موتور شش سیلندر خطی است. گیربکس این مدل کامیون نیز از نوع طرح زد اف ۱۸ سرعته دستی معمول و مورد استفاده در ایران است.

این دو مدل کامیون دارای موتور و گیربکس مشابه هستند اما در طول شاسی و فنر بندی با هم تفاوت دارند که در نتیجه وزن ناخالص متفاوتی نیز دارند. مجموع وزن ناخالص کامیون بنز 1924 ۱۹ تن است که ظرفیت بارگیزی تا ۱۰تن دارد و مجموع وزن ناخالص کامیون بنز 2624 ۲۴ تن که دارای ظرفیت بارگیری حدود ۱۵ تن می‌باشد.

ثبت نام بنز ایرانخودرو دیزل با رقابت و سرعت بالا انجام می‌شود که در نتیجه ظرفیت‌ها به سرعت پر می‌شود.

جهت ثبت نام بنز 1924 و ثبت نام بنز 2624 ایرانخودرو دیزل اینجا کلیک کنید و وارد سایت مربوطه شوید و با ساختن و تکمیل پروفایل خود و داشتن یک گواهینامه که مهم نیست چه پایه‌ای باشد می‌توانید برای خرید کامیون بنز ایرانخودرو دیزل اقدام نمایید.

ثبت نام بنز ایرانخودرو دیزل از طریق سایت رسمی شرکت در زمان مقرر شده انجام می‌شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.