برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

12562

عرضه گسترده 80 کامیون در بورس کالا طی دو روز

تاریخ خبر
عرضه گسترده 80 کامیون در بورس کالا طی دو روز

تالار خودرو بورس کالای ایران در دو مرحله متفاوت در طی هفته جاری و هفته آینده، شاهد عرضه 80 دستگاه کامیون از چهار مدل مختلف خواهد بود. این رویداد نشان‌دهنده فعالیت‌های گسترده در حوزه خودروسازی و عرضه کالا در بازار بورس کشور است که با هدف تامین نیازهای صنعتی و تجاری انجام می‌پذیرد.

جزئیات عرضه 80 کامیون در بورس کالا

در تاریخ پنج‌شنبه، 20 تیر، تعداد 20 دستگاه کامیون فورس به فروش می رسد.  با کابین خوابدار و ظرفیت 12 تن بدون کاربری خاص، توسط شرکت بهمن دیزل به بازار عرضه می‌شود. این کامیون‌ها با قیمت پایه 2 میلیارد و 97 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند و دارای شرایط پیش پرداخت 10 درصدی هستند. همچنین در همین روز، 40 دستگاه کامیون امپاور در دو نوع کمپرسی و باری نیز توسط همین شرکت عرضه می‌شود که قیمت پایه‌ای بین 2 میلیارد و 626 میلیون تا 2 میلیارد و 685 میلیون تومان دارند.

ادامه عرضه‌ها در روز شنبه، 23 تیر، با 20 دستگاه کامیون کشنده مدل فاو توسط شرکت سیباموتور انجام خواهد شد. این دستگاه‌ها که برای کاربردهای سنگین طراحی شده‌اند، با قیمت پایه 4 میلیارد و 392 میلیون تومان به فروش خواهند رسید. تمامی کامیون‌های عرضه شده دارای زمان تحویل مشخص در تاریخ 20 شهریور هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.