برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

12540

معرفی و بررسی کامیون ۱۰۰٪ الکتریکی جدید فورد تراکس

تاریخ خبر

کامیون 100% الکتریکی فورد تراکس که در نمایشگاه IAA هانوفر در سپتامبر گذشته معرفی شد، در کاپیکوله به نمایش درآمد.

کاکیون کاملا الکتریکی فورد دید 100% الکتریکی را به بازار آورد و گام‌های بزرگی به سوی آینده‌ای پایدار برای وسایل نقلیه تجاری سنگین در نمایشگاه حمل و نقل 2022 که در هانوفر برگزار شد، برداشت.

تا سال 2030، 50 درصد از فروش کامیون‌های فورد در اروپا با آلایندگی صفر خواهد بود، حرکت این سری از کامیون‌های فورد کاملا الکتریکی رو به آینده‌ای بدون آلایندگی بوده فناوری‌هایی را ارائه می‌کند که نیازهای مختلفی را برآورده می‌کنند.

این فناوری‌ها شامل آلایندگی صفر ابن کامیون‌ها و حتی عملکرد خودران می‌شود. ویژگی‌های جدید نوآورانه و فناوری‌های نسل بعدی توسعه‌یافته توسط فورد تراکس تضمین می‌کند که این شرکت جایگاه خود را در تولید، طراحی، توسعه محصول و فناوری‌های اتصال جدید برای کمک به تکامل کسب‌وکارها حفظ می‌کند.

و حالا برند جهانی فورد در خودروهای تجاری سنگین، اولین کامیون 100 درصد الکتریکی کاملاً جدید خود را معرفی کرده است. کمپانی فورد تراکس که بر اساس بیش از نیم قرن تجربه و توسعه محصول پویا در تولید کامیون های سنگین ساخته شده است،

محصولات این کمپانی جایزه‌های متعددی را از آن خود کردند و  حالا این کمپانی بازگشته تا آخرین پیشرفت های خود را در جاده‌ها با حمل و نقل بدون آلایندگی به نمایش بگذارد.

همچنین این شرکت اعلامیه ACEA مبنی بر انتقال به حمل و نقل با آلایندگی صفر را امضا کرده بود، او اخیراً اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2040 فقط خودروهای تجاری سنگین با آلایندگی صفر را تولید و عرضه کند.

کمپانی فورد تراکس با تقویت موقعیت خود در اروپا با ادامه موفقیت در بازارهای فعلی، قصد دارد تا سال 2024 به 50 کشور در اروپا دست پیدا کرده و در راستای توافق سبز اتحادیه اروپا و اهداف پایداری جهانی فورد، با گسترش بازارهای اروپایی با کامیون های برقی، گام بزرگی به سوی هدف انتشار آلایندگی صفر سال 2040 خود برمی دارد.

در کوتاه مدت، هدف فورد تراکس این است که تا سال 2030 50 درصد از فروش اروپا را به خودروهایی با آلایندگی صفر اختصاص دهد.

کامیون الکتریکی فورد
کامیون الکتریکی فورد


مشخصات کامیون تمام الکتریکی فورد تراکس

کامیون تمام الکتریکی فورد تراکس، با باری بین 18 تا 26 تن، دارای قدرت مانور عالی است و مزایای زیادی از جمله مصرف انرژی بهتر در مقایسه با خودروهای با موتورهای احتراق داخلی دارد. به عنوان مثال، هزینه های انرژی در مقایسه با سطوح فعلی تقریباً به نصف کاهش می یابد.

هزینه های نگهداری این کامیون نیز حدود دو سوم کاهش می یابد، که از دلایل آن این ایت که این کامیون‌های الکتریکی دارای قطعات متحرک کمتری هستند که نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری نیز دارند.

بسیاری از کشورهای اروپایی نیز حمایت‌هتی زیادی برای سرمایه گذاری در خودروهای الکتریکی ارائه می دهند.

همه این عوامل به طور مطلوب بر هزینه کل مالکیت تأثیر می گذارد و کامیون برقی فورد، هزینه کل کمتری نسبت به کامیون‌های دیزلی خواهد داشت.

فورد تراکس در حال تبدیل محصولات خود به محصولاتی هوشمند و متصل به فن آوری های نسل جدید است که مزایای زیادی را به رانندگان ارائه می دهد. این فناوری‌های جدید شامل امکاناتی مانند کروز کنترل، GPS و سیستم مولتی مدیا است که محیط راحتی برای راننده می‌سازد.

همچنین کامیون‌ فورد حمل‌ونقل ایمن‌تر، سریع‌تر و کارآمدتری را با کمک تکنولوژی‌های خودکار ارائه می‌دهد که فناوری خودران سطح 4 نمونه آن است. همچنین فناوری رانندگی از راه دور نیز رانندگان را قادر می‌سازد تا از راه دور به وسیله نقلیه خودران متصل شوند و در صورت بروز حوادث غیرمنتظره به رانندگی کمک کنند.

فناوری پارکینگ معکوس خودمختار نیز فناوری دیگری است که بر این کامیون ارائه می‌شود و روش های اتصال را ساده می کند زیرا کامیون خودران را قادر می سازد تا مانند یک راننده کامیون با تجربه خود را در بارگیری و تخلیه پارک کند.

درباره مشخصات فنی دقیق این کامیون هنوز اطلاعاتی دردسترس قرار نگرفته است اما به محض منتشر شدن مشخصات بیشتر محتوا تخصصی و بررسی کامیون تمام الکتریکی جدید فور. تراکس را در باکامیون قرار می‌دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.