برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

بررسی کامیون رنو مدل تی، کامیون برتر اروپا سال 2015

کوثر تقی‌نسب در اخبار کامیون

کامیون رنو تی عنوان کامیون برتر سال 2015 را در شصت و پنجمین نمایشگاه خودروهای تجاری IAA از آن خود کرد.

کامیون رنو تی مطابق استاندارد آلایندگی یورو ۶ بوده و به عنوان کامیون بین المللی سال 2015 توسط هیئت داوران شامل 25 سردبیر وکارشناس خودروهای تجاری برجسته و روزنامه نگاران ارشد به نمایندگی از 25 مجله بزرگ حمل و نقل از سراسر اروپا انتخاب شد. اینجایزه معتبر به برونو بلین، رئیس کمپانی رنو، در مراسم VDA افتتاحیه نمایشگاه خودروهای تجاری IAA در هانوفر آلمان اهدا شد.

کامیون رنو تی با کسب 129 رای برنده شده و بر اساس قوانین بین المللی کامیون سال (ITOY)، جایزه کامیون برتر سال به کامیونی کهدر همان سال تولید شده و بیشترین نقش را از لحاظ تکنولوژی، ایمنی، مصرف سوخت، انتشار آلایندگی و راحتی و کاربرد در صنعتحمل و نقل داشته اهدا می‌شود.

همه این ویژگی‌ها توسط کارشناسان بین‌المللی کامیون برتر سال در طی یک رانندگی میدانی 600 کیلومتری در ایتالیا از ونیز به رم، درمسیری کوهستانی بررسی شد.

کامیون رنو تی با طراحی منحصربه‌فرد که بسیار متمایز از کامیون‌های دیگر است با طراحی زیبا و چشمگیر خود کامیون محبوبیمحسوب می‌شود.

کامیون رنو تی
کامیون رنو تی


مشخصات
فنی کامیون رنو تی

کامیون رنو تی دارای موتور یورو شش مدل DTI 11 و DTI 13 بوده و همچنین این کامیون مجهز به گیربکس خودکار Optidriver وهمچنین سیستم کنترل Eco Cruise رنو با سه حالت مختلف بوده که مصرف سوخت راه بهبود بخشیده و موجب کاهش انتشارآلایندگی‌ها می‌شود.

کابین کامیون رنو تی به شکل ذوزنقه با ستون‌های A شیب‌دار 12 درجه بوده و مجهز به عایق صوتی عالی، صندلی‌های راحت و سیستمکنترل‌ عملکرد اصلی نزدیک به فرمان و دید همه جانبه برای رانندگان کامیون است.

از سری امکانات و قابلیت‌های کامیون رنو تی می‌توان به سیستم کروز کنترل تطبیقی، سیستم خروج از خط، سیستم ترمز اضطراریپیشرفته، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری، سیستم کمک استارت در سربالایی، سیستم ترمز دستی برقی خودکار، سیستم پخش‌کنندهسی‌دی، تیونر دوگانه سازگار با فرمت MP3/WMA، سیستم آینه گرم کن، چراغ‌های LED، چراغ‌های مه شکن و دکمه ECO OFF برای تنظیم حالت رانندگی اشاره کرد.