برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

بررسی کامیون رنو تی ریسینگ، نسخه ویژه و محدود رنو تراکس

تاریخ خبر
کوثر تقی‌نسب نویسنده

کامیون رنو تی ریسینگ به مناسبت صد سالگی تولیدات کمپانی رنو تراکس تولید شد. این نسخه ویژه جدید که توسط Halle du Design بازطراحی شده است، از دنیای مستبقات اتومبیل رانی الهام گرفته است.

کامیون رنو تی ریسینگ که به طور کامل بازسازی شده است، با یک سال گارانتی عرضه می شود.

کامیون رنو تی ریسینگ
کامیون رنو تی ریسینگ

مشخصات فنی کامیون رنو تی ریسینگ

نسخه از کامیون رنو تی ریسینگ ویژه اسپورت جدید دارای موتور 13 لیتری 520 اسب بخاری و گیربکس خودکار Optidriver است کهمطابق استاندارد آلایندگی یورو 6 می‌باشد.

این کامیون توسط طراحان Halle du Design (HDD) که یک شرکت فرانسوی است از دنیای مسابقات اتومبیل رانی الهام گرفته وطراحی شده تا یک طرح مدرن و پویا ایجاد کنند. کمپانی رنو تراکس نیز اکنون به بخش اسپرت ریسینگ  و مسابقات پیوسته و اینکامیون را به عنوان نسخه محدود جدید پرچمدار مسافت طولانی خود عرضه کرده است. کامیون رنو تی ریسینگ در کارخانه Bourg-en-Bresse تولید می شود و مانند سایر کامیون های رنو دارای گواهینامه تضمین شده ساخت فرانسه است.

کامیون رنو تی ریسینگ
کامیون رنو تی ریسینگ

این سری محدود، با ظاهری زیبا و اسپرت، دارای رنگ زرد سیریوس است که رنگ نمادین فرمول یک مسابقات ورزشی رنو است، همراه باطراحی زرد و مشکی که بخشی از هویت گرافیکی مدل‌های اسپرت کمپانی رنو تراکس محسوب می‌شود.

کابین این کامیون نیز به‌طور ویژه طراحی شده است و دارای تجهیزات برتر و رنگ‌های زرد و مشکی برای مطابقت با نمای بیرونی است. صندلی‌ها و فرمان هر دو با چرم مشکی با دوخت زرد پوشیده شده‌اند که هارمونی جذابی با سایر اجزا دارد. تختخواب و تشک کف نیزدوخت زرد دارند، در حالی که داشبورد پانوراما با روکش کربنی و هواکش ها به رنگ زرد طراحی شده اند.

کامیون رنو تی ریسینگ ترکیبی از راحتی، لذت رانندگی و عملکرد و کاربرد بالا است که در حال حاضر تولید تنها به 100 دستگاه محدودشده و تنها 10 نسخه 6×2 برای خرید در بریتانیا و ایرلند در دسترس خواهند بود.

کامیون رنو تی ریسینگ
کامیون رنو تی ریسینگ

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.