برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

9802

تبدیل سریع کامیون‌های دیزلی به کامیون برقی با سیستم Revoy EV

تاریخ خبر

سیستم Revoy EV امکان تبدیل سریع  کامیون به حالت برقی را فراهم می‌کند. سیستم Revoy EV جدید به کامیون‌ها یک روش نوین برای تبدیل سریع یک کامیون دیزلی به کامیون هیبریدی برقی بدون تغییر در نوعکامیون یا تریلر ارائه می‌دهد.

این سیستم همچنین موجب کاهش انتشار آلایندگی‌ها و گازهای گلخانه ای 70 تا 90 درصد و بهبود مصرف سوخت می‌شود.

به گفته شرکت سازنده، سیستم Revoy EV را می‌توان در عرض چند دقیقه پس از اتمام باتری تعویض کرد.

حمل و نقل باری 6.7 درصد از انتشار آلایندگی‌ها و گازهای گلخانه ای در آمریکا را تشکیل می دهد. این راه حل و سیستم با جایگزینیکامل موتورهای دیزلی با باتری‌ها و موتورهای الکتریکی به کاهش آلایندگی‌ها بسیار کمک می‌کند.

کامیون مجهز به سیستم Revoy EV
سیستم Revoy EV

مشخصات سیستم Revoy EV

خرید و شارژ کردن کامیون‌ها و تراکتورهای برقی در مقایسه با کامیون‌ها و نسخه‌های دیزلی بسیار گران‌تر است و معمولا راننده‌هافرصت ندارند تا ساعت‌ها برای توقف و شارژ کامیون وقت صرف کنند در نتیجه استفاده از وسایل نقلیه تجاری و سنگین برقی با وجودکاهش انتشار آلایندگی‌ها و مزایای زیاد برای رانندگان سخت می‌باشد اما با وجود و ارائه سیستم Revoy یک وسیله نقلیه تجاریسنگین دیزلی با راحت ترین روش ممکن می‌تواند تبدیل به یک نسخه تجاری الکتریکی شود و کل این سیستم در کمتر از پنج دقیقه قابلتعویض است بنابراین این سیستم بدون نیاز به شارژ می‌تواند روی نسخه اصلی کامیون کاربرد و عملکرد عالی داشته باشد.

رانندگان پس از اتصال سیستم Revoy EV با پکیج باتری 525 کیلووات ساعتی می توانند تا 376 کیلومتر را با این نیروی الکتریکیطی کنند.

سپس رانندگان می‌توانند با توقف در ایستگاه تعویض سیستم Revoy EV به سرعت پکیج باتری را تعویض کنند.

به گفته شرکت سازنده سیستم Revoy EV، تعویض باتری این سیستم می‌تواند تا 90 درصد سریع‌تر از شارژ نسخه کامیون الکتریکیمعمولی انجام شود و پس از هر مدتی کامیون‌ها می‌توانند در صورت نیاز به نسخه اصلی دیزلی خود نیز برگردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.