برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

فیلم بررسی تست جاده کامیون فاو۵۵۰ اتومات جدید در گردنه

تاریخ خبر

در این ویدئو به سراغ بررسی کامیون فاو ۵۵۰ اتومات جدید رفته ایم و این کامیون را در گردنه و جاده صاف مورد تست قرار داده ایم.
لطفا پس از مشاهده ه نظراتتان را درباره این کامیون برای ما بنویسید.

تست جاده فاو۵۵۰

در این ویدئو ما کامیون فاو ۵۵۰ را به چالش کشیدیم که همان طور که در ویدئو مشاهده کردید یکی از با کیفیت ترین کامیون های چینی بود که تا بحال ویدئو آن را برای شما ساخته ایم.
این کامیون به موتور ۵۵۰ اسب بخار قدرت مند که با گیربکس زد اف جدید مچ شده است حرف های خوبی را در زمینه مشخصات فنی در مقایسه با رقبا خواهد داشت.
هر چند ایرادات بررسی فاو ۵۵۰ جدید نیز در این ویدئو بیان شد اما هیچ یک از معایب مشکل حاد و خل نشدنی نیستند و با توجه به اینکه این کامیون اولین فاو ۵۵۰ جدید است که سرهم بندی شده از چین وارد شده است احتمالا یک سری چالش ها را خواهد داشت تا مناسب بازار ایران شود.
کامیون فاو۵۵۰ جدید در سال ۱۴۰۳ به بازار عرضه خواهد شد و قیمت کامیون فاو۵۵۰ جدید احتمالا بالای ۵ میلیارد تومان خواهد بود.
فاو۵۵۰ جدید رقیب مستقیم کامیون های چینی است که در سال ۱۴۰۳ به بازار عرضه خواهند شد.
کامیون هایی مانند پیلسان ۵۴۰ جدید و کامیون کامل ۵۶۰ و کامیون بایک۵۵۰ رقیب های اصلی این کامیون خواهند بود.
کامیون فاو۵۵۰ با توجه به اصالت برند فاو و کیفیت مناسب در میان دیگر برند های چینی احتمالا بازار خوبی را از آن خود خواهد کرد اما باید شاهد باشیم ببینیم واکنش بازار به کامیون های چینی بالای رنج ۵ میلیارد نه قدرت ۵۰۰ اسب بخار به بالا را دارند چطور خواهد بود.
در واقع کامیون چینی با قیمت ۵.۵۰۰ رقیب اصلی کامیون های اروپایی مانند رنو داف و اسکانیا کارکرده خواهد بود و در این بازه باید شاهد باشیم ببینیم رقابت بین کامیون ها به چه شکل خواهد بود.

 

گالری

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.