برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

11270

فیلم تست بررسی کامیون داف نیوفیس ایکس جی۴۸۰ در ایران

تاریخ خبر

در این ویدئو به سراغ کامیون برتر سال ۲۰۲۲ اروپا کامیون داف ایکس جی رفته ایم که در ایران با نام داف نیوفیس مشهور است.

داف نیوفیس ایکس جی۴۸۰

کامیون داف از فیس لیفت سال ۲۰۱۷ تا کنون دچار تغییراتی نشده بودند که در سال ۲۰۲۲ شاهد بودیم نسل جدید این کامیون رونمایی گرديد و چندی بعد نیز کامیون برتر سال عنوان گرديد.
کامیون داف نسل جدید از نظر موتور و کابین کاملا نسبت به سری قبل تغییر یافته است.
موتور این کامیون طبق گفته استفاده کنندگان در اروپا و ترکیه دردسر و گرفتاری های کمتری نسبت به داف های سری قبلی دارد و کابین این کامیون نیز نقطه قوت این کامیون است که با ایجاد فضای با کیفیت جادار جدید برای رانندگان باعث شده است این کامیون کامیون برتر سال ۲۰۲۲ عنوان شود.
پس از چالش رتبه کامیون در میزان تولید آلایندگی ایجاد فضا خوب و راحت برای رانندگان عامل کامیون برتر شدن است و به این موضوع در اروپا بسیار دقت می‌شود.
کمپانی داف یکی از برند های پرطرفدار کامیون در اروپا است که در بازه قیمتی پایین تر از رنو و ولوو قرار می‌گیرد و به دلیل دارا بودن کابینی که همیشه امکانات و ویژگی های خوبی را برای رانندگان کامیون مهیا می‌کند بسیار پرطرفدار بوده است و چه در اروپا چه در ایران طرفداران خاصی دارد.
در ایران گذشته بدلیل نبود خدمات مناسب این کامیون ها گاها دچار مشکلات قطعات بودند که در این سری واردات آنقدر کامیون داف به کشور وارد شد که کاسبان سرشناسی نیز برای تهیه قطعات این کامیون ها اقدام کردند و هم اکنون قطعات و خدمات این کامیون ها در ایران سراسر موجود است.

امیدواریم که از آشنایی با کامیون داف نسل جدید لذت برده باشید اگر نظر و یا تجربه ایی درباره کامیون داف جدید داشتید لطفا برای ما بنویسید.

 

گالری

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.