برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

9629

قسمت اول تست کامیون شکموتو۵۲۰ با بار در گردنه،عملکرد موتور

تاریخ خبر

کامیون شکموتو ۵۲۰ را در طب مدت یک هفته و پیمایش حدود ۲۰۰۰ کیلومتر تست جاده ایی با بار انجام داده ایم و این مستند را در قالب سه قسمت ویدیو بررسی کامیون تقدیم شما میکنیم.

ما تصمیم داریم ویدئو های تست جاده ایی کامیون را به صورت کامل تر و در فاصله زمانی و پیمایش کیلومتر بیشتر انجام دهیم .

کامیون شکموتو۵۲۰

کامیون شکموتو۵۲۰ قوی ترین کامیون مونتاژ داخل در سال ۱۴۰۱ بحساب می اید که توسط شرکت آریا دیزل به بازار عرضه میگردد.

ما در رسانه باکامیون سعی می‌کنیم در تست های جاده ایی عملکرد کامیون در موارد مختلف و چالش های متعدد جاده ایی که ممکن است در طول استفاده رانندگان ایجاد گردد را بررسی کنیم و کامیون را به صورت واقعی با بار مورد تست و بررسی عملکرد بخش های مختلف کنیم.

همیشه سعی دارین در جاده های سرسختکه کامیون ها معمولا دچار مشکل و چالش می‌شوند کامیون را بررسی کنیم و نکات را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

تا قبل از این ویدئو تمام تست های جاده ایی ما شامل مسیر های کوتاهی مانند ۳۰۰ کیلومتر می‌شد و در واقع در یک مسیر مشخص کامیون را تست میکردیم اما در این ویدئو و مستند جدید کشنده شکموتو کامیون را به مدت یک هفته زیر بار کامل تست کرده و مسیر های متعددی را باکامیون پیمایش کردیم.

در این مستند حدود ۲۰۰۰ کیلومتر را با کامیون پیمایش داشتیم که در نهایت نتیجه یک مستند کامل سه قسمتی بود که هر قسمت چالش هایی را برای کامیون ایجاد می‌کند.

برای انجام این تست جدید ما کامیون شکموتو۵۲۰ را انتخاب کردیم زیرا کامیون چینی جدید است که از نظر فنی و اجزای دیگر نیز نسبت به کامیون های چینی بازار متفاوت است بعنوان مثال اکر کامیون های چینی یک نوع موتور کامینز و گیربکس زد اف را دارا هستند اما شکموتو موتور کامینز اختصاصی دانگ فنگ را داراست که در این کامیون با گیربکس فست همراه شده است و دقیقا تفاوت این کامیون با دیگر کامیون ها در همین نکته است گه باعث شده کامیون شکموتو نسبت به دیگر رقبا عملکرد متفاوتی داشته باشد.

گالری

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باکامیون می باشد.